Dostawa paszy

Dodatek reklamowy

Z kim tylko rozmawiam na temat dostawy paszy lub zboża wszyscy kojarzą to z dużymi jednorazowymi partiami i małym wyborem asortymentu u sprzedawcy. Chciałbym w tym miejscu obalić pewien mit i wskazać korzyści z dostawy paszy do Hodowcy. Duża konkurencja na rynku spowodowała, że stare powiedzenie: „Nasz Klient. Nasz Pan.” nabiera również znaczenia wśród małych i średnich hodowców królików.

Pierwsza duża korzyść, to niewątpliwie oszczędność czasu. Niejednokrotnie aby kupić paszę musimy się wybrać samochodem i przejechać znaczne odległości do sprzedawcy. Taki wyjazd musimy maksymalnie wykorzystać wiec ładujemy worki nie tylko do bagażnika ale również na siedzenia naszych osobowych samochodów. Kończy się to tym, iż jeszcze musimy wysprzątać nasze auto. Pomyśl ile czasu i pieniążków zaoszczędzisz, jak pasza przyjedzie do Ciebie na fermę, a Ty ją tylko rozładujesz.

Idąc dalej, jeżeli sprzedawca zrealizuje dostawę w krótkim czasie, to można zmniejszyć sobie powierzchnię magazynową, a dostarczana pasza zawsze będzie świeża i wysokiej jakości. Mając też małe ilości paszy u siebie mamy gwarancję, że pasza nam się nie zepsuje i nie przeterminuje.

Jeszcze dwa lata temu sam jeździłem po paszę dla swoich królików. Kupowałem u różnych dostawców – tam gdzie było taniej w danym momencie. Pewnego razu, gdy ładowałem do bagażnika worek z jęczmieniem wyglądałem jak piekarz, ponieważ obok stały otręby. Nie było by w tym nic złego, ale ja jechałem właśnie na ważne spotkanie i pasze brałem tylko po drodze. Wtedy powiedziałem sobie – Dość! Może znajdzie się ktoś, kto przywiezie mi paszę na fermę? Poszukiwania trwały trochę czasu aż udało mi się znaleźć firmę „Pasze u Mazura” oddaloną ode mnie o 60 km, która zaoferowała mi pasze z dostawą na fermę po niższych cenach niż brałem do tej pory.

Dziś uważam, że mój wybór był dobry, bo zdałem się na profesjonalistę. Dostawca współpracuje z firmą Unipasz, która produkuje pasze dla różnych gatunków zwierząt. Za swoje pasze otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Wśród nagrodzonych jest również mieszanka dla królików. Pełną gamę dostępnych pasz dla królików można znaleźć pod adresem:http://paszeumazura.pl/dlakrolikow.html 
Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia: jęczmień, owies, pszenica, kukurydza, groch bobik, peluszka, proso, len, konopie, pszenżyto, otręby i słonecznik.

Dziś wiem jedno, pasza w dobrej cenie dociera do każdego zakątka województwa śląskiego i nie tylko, a pan Paweł Mazur dzwoni do mnie od czasu do czasu i informuje, że za kilka dni będzie w okolicy pytając, czy życzę sobie złożyć zamówienie.
Nie czekaj i Ty dzwoń!
Tel.: 0600165803 a pasza dotrze i do Ciebie!

Pasze u Mazura
Firma Handlowo-Usługowa
HURT-DETAL Paweł Mazur
ul. Olchowa 5, 42-625 Celiny
http://paszeumazura.pl/
e-mail: pawelm72@poczta.fm 
tel.: 0600165803 gg: 6167178

Add Comment