Dlaczego warto kupić terminal Muller Elektronik Touch 800?

Jeśli jesteś zwolennikiem rolnictwa precyzyjnego, jedno jest pewne, poszukujesz terminala zarządzającego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Takim sprzętem może być terminal Muller Elektronik Touch 800. W tym tekście postaramy się przybliżyć jego specyfikę oraz wymienić najważniejsze zalety.

Terminal ISOBUS – do czego służy?

Jednym z najważniejszych zastosowań, jakie posiada terminal ISOBUS, jest możliwość terowania systemami ISOBUS. Jest to centrum dowodzenia, które pozwala Ci na bieżąco korygować ustawienia systemów. Możesz go zamontować w każdym urządzeniu rolniczym przystosowanym do systemu ISOBUS, zwłaszcza w ciągniku, kombajnie czy opryskiwaczy samobieżnym. Dzięki temu szybko i bezproblemowo skonfigurujesz swój system ISOBUS. Co więcej, terminal ten ma możliwość podpięcia kamery, co dodatkowo rozszerza jego możliwości.

Terminal Muller Elektronik Touch 800 – specyfikacja

Dla każdego ważna jest specyfikacja produktu, który zamierza używać. Terminal Muller Elektronik Touch 800 wyróżnia się przede wszystkim trwałą obudową z tworzywa sztucznego, odporną na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne i pył. To pozwala na długie i efektywne wykorzystanie go w warunkach polowych. Ma on także wygodny, duży, kolorowy wyświetlacz z powłoką Touch. Dzięki temu reaguje na każdy dotyk i pozwala na precyzyjną pracę w każdych warunkach. Co więcej, wyświetlacz ten charakteryzuje się wysokim kontrastem oraz żywą kolorystyką, która pozwoli na pracę również w pełnym słońcu. Jeśli natomiast interesuje Cię pełna specyfikacja produktu – zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Muller Elektronik, który przedstawi Ci pełne dane techniczne.

Muller Elektronik Touch 800 – zalety

Do największych zalet Muller Elektronik Touch 800 można zaliczyć jego wytrzymałość. Odporny jest na zarysowania, kurz i wstrząsy. Dzięki temu masz pewność, że poradzi sobie w każdych warunkach i nigdy Cię nie zawiedzie. Osoby z dużymi dłońmi będą także zadowolone z rozmiarów wyświetlacza oraz przejrzystości menu i opcji – dzięki dużym, czytelnym kafelkom bez problemu będziesz trafiać tam, gdzie chcesz. System Touch, który obsługuje dotyk w tablecie, także zwiększa jego użytkowość. Pozwala on rozpoznawać każdy dotyk, to właśnie on zapobiegać będzie zacinaniu się dotyku oraz nieczułości panelu sterowania. To tylko podstawowe z zalet tego terminala – możemy zagwarantować, że ma on ich zdecydowanie więcej!

Muller Elektronik Polska

Producentem terminala jest firma Muller Elektronik Polska, która od 15 lat opracowuje elementy wyposażenia oraz systemy zarządzania rolnictwem precyzyjnym. To oni są odpowiedzialni za system ISOBUS, który jest najbardziej rozpoznawalnym systemem rolnictwa precyzyjnego na świecie. Wieloletnie doświadczenie, praktyka oraz praca w terenie doprowadziły do rozwoju firmy w kierunku otwartości na każdego klienta i jego potrzeb. Dlatego też warto zainwestować w system ISOBUS od Muller Elektronik Polska, ponieważ masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, w pełni kompatybilny i taki, który będzie wspierany przez długie lata.