Wpływ kabergoliny na stężenie prolaktyny

Kabergolina występuje w postaci leku dostinex i jest agonistą receptorów dopaminowych. Posiada unikalną właściwość hamowania wydzielania prolaktyny, obniżania ciśnienia krwi i zwiększania napięcia seksualnego, a także erekcji. Cabergolina jest uważana za prosty lek, który działa jako regulator prolaktyny u osób cierpiących na hiperprolaktynemię. Radzi sobie z tym problemem poprzez hamowanie nadmiernego wydzielania prolaktyny. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić w Polsce kabergolinę, to dobrze trafiłeś! Możesz go u nas zamówić w najlepszej cenie w Polsce!

Jak przyjmuje się lek w kulturystyce

W kulturystyce lek stosowany jest w cyklach z Nandrolonami i Trenbolonami. Doskonale pomaga usunąć obrzęki i wyeliminować nadmiar płynów z organizmu. Jest również popularny na kursie suszenia i używany do przeciwdziałania tak silnym sterydom jak Deca Durabolin.

Lek ten okazał się być bardzo skuteczny w cyklu sterydów progestagenowych, aby uzyskać najlepsze wyniki z kursu i poprawić jakość życia sportowca. Cabergoline jest również popularny wśród sportowców, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną bez użycia AAS. Sporadycznie stosuje się go również w terapii po stosunku, jeśli w organizmie występuje wzrost stężenia prolaktyny.

Doświadczeni sportowcy zalecają przyjmowanie kabergoliny z posiłkami, aby uniknąć działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego. Dawkowanie jest uzależnione od celu podawania kabergoliny. Jeśli jest stosowany jako środek zmniejszający stężenie prolaktyny, dawka wynosi 0,25-0,50 mg co cztery dni. Jeśli lek stosowany jest w połączeniu z anabolikami, zaleca się ograniczenie do 0,25 mg co czwarty dzień. Należy rozpocząć przyjmowanie kabergoliny od drugiego tygodnia kursu i przyjmować ją przez kolejne 2-3 tygodnie po zakończeniu kursu.

Zaleca się również wypróbowanie jednego z najskuteczniejszych inhibitorów aromatazy – letrozolu. Letrozol cena w sterydysklep jest najniższa w całej Polsce!

Jeśli będziesz ściśle przestrzegać zaleceń, możesz osiągnąć ten efekt:

  • normalizacja równowagi hormonalnej – dzięki neutralizacji prolaktyny dofomin;

  • Przywrócenie erekcji – jest konsekwencją normalizacji poziomu hormonów we krwi;

  • wzrost libido, na który wpływa niska prolaktyna;

  • obniżenie ciśnienia krwi – podwójne działanie, które powoduje, że osoby z niskim ciśnieniem krwi muszą uważać na lek;

  • wyeliminowanie nadmiaru płynów – bardzo ważne podczas suszenia.